Jak zrobić imitację kominka

Imitacja kominka to świetny sposób na stworzenie centralnego punktu w każdym pomieszczeniu, a jeśli szukasz dobrego sposobu na stworzenie fikcyjnego, ten artykuł pomoże ci to zrobić. Imitacje kominków mogą być wykonane z różnych materiałów, od cegieł po karton. Oto przewodnik jak je wykonać. Listed below are steps for a successful project.

Create a focal point with a faux fireplace

Adding a faux fireplace is a fun way to make your living room a conversational area. Faux kominek może służyć jako punkt centralny bez kłopotów z instalacją prawdziwego kominka. Oprócz bycia estetycznym, faux kominek także służy jako funkcjonalny kominek dla tych, którzy nie są w idei posiadania kominka. W rzeczywistości możesz udekorować mantelpiece pamiątkami rodzinnymi, aby dodać osobisty akcent do pokoju.

Wybierając faux fireplace, wielu właścicieli domów lubi umieścić go w pobliżu głównego wejścia. Tworzenie punktu centralnego jest kluczowe podczas sprzedaży domu. Bez jednego, pokój może czuć się zatłoczony, nieuporządkowany, lub po prostu brzydki. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać kominek, który nie tylko doda uroku Twojemu wnętrzu, ale także będzie służył jako centralny punkt.

Używanie odważnego koloru w projekcie pokoju to kolejny skuteczny sposób na stworzenie punktu centralnego. Śmiały kolor ściany przyciągnie uwagę do punktu centralnego, podczas gdy dając pokój bardziej dramatyczny wygląd. Używać śmiałych kolory na ścianach dodawać pop kolor meble przed kominkiem. Kiedy używane w ten sposób, faux kominek może rzeczywiście zrobić pokój wygląda większy niż jest.

Stwórz fałszywy kominek

Pierwszy, wyciąć trzy kawałki 1×4 desek na 27-calowe długości. Każdy kawałek powinien mieć swój dłuższy bok wyrównany poziomo. Następnie użyj kleju, aby przymocować dwa długie kawałki do siebie. Góra i boki kominka powinny być sklejone razem, a następnie kawałek o szerokości czterech cali powinien być przyklejony do dolnej części faux kominka. Upewnij się, że robisz otwory kieszeniowe w kawałkach, aby wspierać kominek.

Teraz umieść faux kominek w dowolnym miejscu w swoim salonie. Po tym, przymocuj go do ściany. Aby przymocować mantel, zainstaluj metalowy kątownik pod górną częścią mantelu. Spraw, aby wsporniki były ledwo widoczne. Gdy już to zrobisz, przykręć do ściany drugi metalowy kątownik. Po tym, możesz oprzeć faux kominek o ścianę i określić, gdzie umieścić drugi.

Innym sposobem na dodanie realizmu do twojego faux kominka jest umieszczenie obiektów dekoracyjnych nad lub pod nim. Możesz użyć farby lub płytek, aby faux kominek wyglądał bardziej realistycznie. Płaszcz uzupełni wystrój fałszywego kominka. Ama jest majsterkowiczką, która pisze na swoim blogu DIY, Ohoh deco. Lubi upcykling, projekty wystroju domu i wszystkie rzeczy kreatywne. Jeśli nie jesteś na to gotowy, zawsze możesz spróbować pomalować płomienie, aby były bardziej realistyczne.

Stwórz sztuczny kominek z kartonu

Możesz zbudować kominek z kartonu, aby umieścić go w pokoju. Wystarczy przyciąć pudełko, spienić je i przykleić do ściany. Możesz nawet zaangażować swoje dzieci w wykonanie tego kominka. Proces tworzenia faux kominka jest dość łatwy i będzie miał swoją rodzinę śmiejąc się przez wiele godzin. Oto kilka instrukcji. Po opanowaniu kroków, możesz rozpocząć budowę swojego faux kominka.

Jeśli chcesz użyć kominka z tektury jako dekoracji świątecznej, musisz upewnić się, że nie ma żywego płomienia. Zapobiegnie to zapaleniu się tektury i spowodowaniu eksplozji. Jeśli chciałbyś stworzyć kominek, który wygląda bardziej realnie, użyj kamieni z papier mache. Będą wyglądać jak prawdziwe kamienie i możesz je ozdobić szyszkami, gałązkami, świecami, girlandami i nie tylko.

Fałszywy kominek jest idealny do pokoju dziecięcego. Dodaje on uroczego blasku do pomieszczenia. Udekoruj go girlandą, światłami i bezpłomieniowymi świecami. Kartonowy kominek jest zarówno niedrogi, jak i bezpieczny, a w pokoju dziecka będzie wyglądał niesamowicie. Więc dlaczego nie dać dziecku prezentu w postaci zrobienia faux kominka? Będziesz zaskoczony wynikami!

Stwórz faux kominek z cegieł

Jest kilka prostych kroków, które możesz wykonać, aby stworzyć swój własny faux kominek. Po pierwsze, musisz przyciąć swoje cegły. Następnie musisz je pomalować. Użyj szarej farby lub białej farby bezpośrednio na cegłach. Następnie przymocuj swoje faux cegły do podkładu za pomocą gwoździ lub wąskich zszywek koronkowych. Na koniec użyj uszczelniacza, aby uszczelnić krawędzie. Ta metoda jest idealna dla małych przestrzeni lub dla pokoi, które są zbyt małe, aby mieć kominek.

Następnie będziesz potrzebował szarej farby i pędzla. Wyczyść cegłę za pomocą mieszaniny ciepłej wody i fosforanu trójsodowego. Po tym, wyciąć gąbkę, aby dopasować rozmiar swojej cegły. Gdy gąbka zostanie przycięta do odpowiedniego rozmiaru, możesz zacząć malować. Spróbuj koloru gąbki, stosując go do kawałka papieru lub tektury, aby sprawdzić, czy pasuje do koloru cegły.

Używanie farby kredowej do tworzenia zwietrzałego wyglądu to kolejna świetna opcja. Będzie tworzyć autentyczny wygląd i czuć, i jest o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Można nawet podwoić faux cegły i dodać fałszywy mantel, aby zakończyć wygląd. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś! Jeśli nie jesteś gotowy, aby zrobić swój własny kominek, istnieje wiele wspaniałych tutoriali online.

Stwórz kominek z drewna

Jeśli chcesz stworzyć realistycznie wyglądający kominek w swoim domu, możesz zrobić go z drewna. Po pierwsze, będziesz potrzebował kawałka sklejki. Wytnij prostokąt o takiej samej wielkości jak Twój kominek. Następnie użyj kleju, aby przymocować kawałki sklejki. Możesz też ją pomalować i dodać kafelki. Następnie dodaj mantel. W zależności od wielkości kominka, możesz również użyć ocalonego mebla.

Jeśli nie chcesz używać shiplapu lub desek, możesz kupić faux firebox door. Jeśli zdecydujesz się zainstalować drzwi, musisz upewnić się, że jest około dwóch cali luzu na dole okładziny kominka. Próg pomoże zapobiec uginaniu się obudowy. Następnie należy pomalować drzwi do kominka. Pomaluj je na dowolny kolor.

Faux kominek nie jest trudny do wykonania, a najlepsze jest to, że jest to zabawny projekt, który możesz wykonać z dziećmi. Po pierwsze, będziesz potrzebował starej komody, która jest mniej więcej tej samej wielkości co twój kominek. Jeśli uda Ci się ją znaleźć przy krawężniku, to nawet lepiej. Upewnij się, że nie jest ona w kolorze faux kominka – wystarczy jej skorupa! Przeszlifuj całą strukturę, aby wyglądała jak prawdziwy kominek.

Stwórz faux kominek z drewna brzozowego

Dla rustykalnego wyglądu, spróbuj zrobić faux kominek z drewna brzozowego. Jest on łatwy do wykonania i z pewnością stanie się tematem rozmów w każdym pomieszczeniu. Do tego projektu możesz wykorzystać kawałki klap lub desek. Pamiętaj tylko, aby dobrze przeszlifować kawałki, aby były gładkie i równe. Po wyschnięciu kleju, można zastosować lakier lub bejcę do kominka.

Pierwszym krokiem w tworzeniu kominka jest przygotowanie materiału. Po pierwsze, potnij kłody drewna brzozowego na plastry o grubości jednego cala. Następnie ułóż je na powierzchni sklejki. Po dwudziestu do trzydziestu minutach pieczenia, sklej je razem. Jeśli używasz świeżego drewna, upewnij się, że piec go przez co najmniej pół godziny przed użyciem. Następnie ustaw ekran nad otworem kominka. Możesz potrzebować zabezpieczyć go w miejscu, jeśli otwór jest podwyższony.

Teraz, gdy drewno ma płaską powierzchnię, możesz zacząć budować swój faux kominek. Będziesz potrzebował kawałek elastycznego formowania, który ma dwa cale szerokości, i możesz zrobić to dłużej lub krócej w zależności od długości stóp płaszcza i wsporników półek. Po tym, skleić kawałki razem, i upewnij się, że zwis jest dwa i pół cala. Gdy klej wyschnie, możesz rozpocząć szlifowanie.

Stwórz fałszywy kominek z shiplap

Aby stworzyć fałszywy kominek z shiplap, będziesz potrzebował kawałka pustej ściany. Zaznacz środek ściany i ostateczną szerokość kominka. Kiedy już wiesz, gdzie zacząć, możesz przystąpić do instalacji shiplap. Możesz również użyć dodatkowej tarcicy, aby dodać więcej wysokości do ramy. Użyj 3-calowych śrub, aby przymocować ramę do ściany. Następnie będziesz musiał zastosować wykończenie shiplap do ścian.

Aby zrobić ramę, zacznij od zmierzenia szerokości i długości otworu. Zmierz przestrzeń pomiędzy otworem a podłogą. Przytnij dwa 2×4 na pożądaną wysokość. Przykręć je do górnej części płaszcza. Aby usunąć listwę, użyj ostrego noża kuchennego, aby przeciąć farbę w miejscu, gdzie kominek styka się ze ścianą. Ponadto, użyj cienkiego pry bar, aby usunąć molding.

Następnie, dodać shiplap do kominka, aby zakończyć wygląd. Ten materiał nie musi być biały; możesz użyć ciemniejszego odcienia, jeśli wolisz. Możesz również połączyć shiplap z innymi materiałami, takimi jak drewniana belka płaszcza, jasna płytka mozaikowa i krosno marmurowe. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju materiału użyć, możesz użyć dowolnego z materiałów w połączeniu.

How to Make an Imitation Fireplace

Imitacja kominków to świetny sposób na stworzenie punktu centralnego w każdym pomieszczeniu, a jeśli szukasz dobrego sposobu na stworzenie faux one, ten artykuł pomoże Ci to zrobić. Imitacje kominków mogą być wykonane z różnych materiałów, od cegieł po karton. Oto przewodnik jak je wykonać. Listed below are steps for a successful project.

Create a focal point with a faux fireplace

Adding a faux fireplace is a fun way to make your living room a conversational area. Faux kominek może służyć jako punkt centralny bez kłopotów z instalacją prawdziwego kominka. Oprócz bycia estetycznym, faux kominek także służy jako funkcjonalny kominek dla tych, którzy nie są w idei posiadania kominka. W rzeczywistości możesz udekorować mantelpiece pamiątkami rodzinnymi, aby dodać osobisty akcent do pokoju.

Wybierając faux fireplace, wielu właścicieli domów lubi umieścić go w pobliżu głównego wejścia. Tworzenie punktu centralnego jest kluczowe podczas sprzedaży domu. Bez jednego, pokój może czuć się zatłoczony, nieuporządkowany, lub po prostu brzydki. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać kominek, który nie tylko doda uroku Twojemu wnętrzu, ale także będzie służył jako centralny punkt.

Używanie odważnego koloru w projekcie pokoju to kolejny skuteczny sposób na stworzenie punktu centralnego. Śmiały kolor ściany przyciągnie uwagę do punktu centralnego, podczas gdy dając pokój bardziej dramatyczny wygląd. Używać śmiałych kolory na ścianach dodawać pop kolor meble przed kominkiem. Kiedy używane w ten sposób, faux kominek może rzeczywiście zrobić pokój wygląda większy niż jest.

Stwórz fałszywy kominek

Pierwszy, wyciąć trzy kawałki 1×4 desek na 27-calowe długości. Każdy kawałek powinien mieć swój dłuższy bok wyrównany poziomo. Następnie użyj kleju, aby przymocować dwa długie kawałki do siebie. Góra i boki kominka powinny być sklejone razem, a następnie kawałek o szerokości czterech cali powinien być przyklejony do dolnej części faux kominka. Upewnij się, że robisz otwory kieszeniowe w kawałkach, aby wspierać kominek.

Teraz umieść faux kominek w dowolnym miejscu w swoim salonie. Po tym, przymocuj go do ściany. Aby przymocować mantel, zainstaluj metalowy kątownik pod górną częścią mantelu. Spraw, aby wsporniki były ledwo widoczne. Gdy już to zrobisz, przykręć do ściany drugi metalowy kątownik. Po tym, możesz oprzeć faux kominek o ścianę i określić, gdzie umieścić drugi.

Innym sposobem na dodanie realizmu do twojego faux kominka jest umieszczenie obiektów dekoracyjnych nad lub pod nim. Możesz użyć farby lub płytek, aby faux kominek wyglądał bardziej realistycznie. Płaszcz uzupełni wystrój fałszywego kominka. Ama jest majsterkowiczką, która pisze na swoim blogu DIY, Ohoh deco. Lubi upcykling, projekty wystroju domu i wszystkie rzeczy kreatywne. Jeśli nie jesteś na to gotowy, zawsze możesz spróbować pomalować płomienie, aby były bardziej realistyczne.

Stwórz sztuczny kominek z kartonu

Możesz zbudować kominek z kartonu, aby umieścić go w pokoju. Wystarczy przyciąć pudełko, spienić je i przykleić do ściany. Możesz nawet zaangażować swoje dzieci w wykonanie tego kominka. Proces tworzenia faux kominka jest dość łatwy i będzie miał swoją rodzinę śmiejąc się przez wiele godzin. Oto kilka instrukcji. Po opanowaniu kroków, możesz rozpocząć budowę swojego faux kominka.

Jeśli chcesz użyć kominka z tektury jako dekoracji świątecznej, musisz upewnić się, że nie ma żywego płomienia. Zapobiegnie to zapaleniu się tektury i spowodowaniu eksplozji. Jeśli chciałbyś stworzyć kominek, który wygląda bardziej realnie, użyj kamieni z papier mache. Będą wyglądać jak prawdziwe kamienie i możesz je ozdobić szyszkami, gałązkami, świecami, girlandami i nie tylko.

Fałszywy kominek jest idealny do pokoju dziecięcego. Dodaje on uroczego blasku do pomieszczenia. Udekoruj go girlandą, światłami i bezpłomieniowymi świecami. Kartonowy kominek jest zarówno niedrogi, jak i bezpieczny, a w pokoju dziecka będzie wyglądał niesamowicie. Więc dlaczego nie dać dziecku prezentu w postaci zrobienia faux kominka? Będziesz zaskoczony wynikami!

Stwórz faux kominek z cegieł

Jest kilka prostych kroków, które możesz wykonać, aby stworzyć swój własny faux kominek. Po pierwsze, musisz przyciąć swoje cegły. Następnie musisz je pomalować. Użyj szarej farby lub białej farby bezpośrednio na cegłach. Następnie przymocuj swoje faux cegły do podkładu za pomocą gwoździ lub wąskich zszywek koronkowych. Na koniec użyj uszczelniacza, aby uszczelnić krawędzie. Ta metoda jest idealna dla małych przestrzeni lub dla pokoi, które są zbyt małe, aby mieć kominek.

Następnie będziesz potrzebował szarej farby i pędzla. Wyczyść cegłę za pomocą mieszaniny ciepłej wody i fosforanu trójsodowego. Po tym, wyciąć gąbkę, aby dopasować rozmiar swojej cegły. Gdy gąbka zostanie przycięta do odpowiedniego rozmiaru, możesz zacząć malować. Spróbuj koloru gąbki, stosując go do kawałka papieru lub tektury, aby sprawdzić, czy pasuje do koloru cegły.

Używanie farby kredowej do tworzenia zwietrzałego wyglądu to kolejna świetna opcja. Będzie tworzyć autentyczny wygląd i czuć, i jest o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Można nawet podwoić faux cegły i dodać fałszywy mantel, aby zakończyć wygląd. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś! Jeśli nie jesteś gotowy, aby zrobić swój własny kominek, istnieje wiele wspaniałych tutoriali online.

Stwórz kominek z drewna

Jeśli chcesz stworzyć realistycznie wyglądający kominek w swoim domu, możesz zrobić go z drewna. Po pierwsze, będziesz potrzebował kawałka sklejki. Wytnij prostokąt o takiej samej wielkości jak Twój kominek. Następnie użyj kleju, aby przymocować kawałki sklejki. Możesz też ją pomalować i dodać kafelki. Następnie dodaj mantel. W zależności od wielkości kominka, możesz również użyć ocalonego mebla.

Jeśli nie chcesz używać shiplapu lub desek, możesz kupić faux firebox door. Jeśli zdecydujesz się zainstalować drzwi, musisz upewnić się, że jest około dwóch cali luzu na dole okładziny kominka. Próg pomoże zapobiec uginaniu się obudowy. Następnie należy pomalować drzwi do kominka. Pomaluj je na dowolny kolor.

Faux kominek nie jest trudny do wykonania, a najlepsze jest to, że jest to zabawny projekt, który możesz wykonać z dziećmi. Po pierwsze, będziesz potrzebował starej komody, która jest mniej więcej tej samej wielkości co twój kominek. Jeśli uda Ci się ją znaleźć przy krawężniku, to nawet lepiej. Upewnij się, że nie jest ona w kolorze faux kominka – wystarczy jej skorupa! Przeszlifuj całą strukturę, aby wyglądała jak prawdziwy kominek.

Stwórz faux kominek z drewna brzozowego

Dla rustykalnego wyglądu, spróbuj zrobić faux kominek z drewna brzozowego. Jest on łatwy do wykonania i z pewnością stanie się tematem rozmów w każdym pomieszczeniu. Do tego projektu możesz wykorzystać kawałki klap lub desek. Pamiętaj tylko, aby dobrze przeszlifować kawałki, aby były gładkie i równe. Po wyschnięciu kleju, można zastosować lakier lub bejcę do kominka.

Pierwszym krokiem w tworzeniu kominka jest przygotowanie materiału. Po pierwsze, potnij kłody drewna brzozowego na plastry o grubości jednego cala. Następnie ułóż je na powierzchni sklejki. Po dwudziestu do trzydziestu minutach pieczenia, sklej je razem. Jeśli używasz świeżego drewna, upewnij się, że piec go przez co najmniej pół godziny przed użyciem. Następnie ustaw ekran nad otworem kominka. Możesz potrzebować zabezpieczyć go w miejscu, jeśli otwór jest podwyższony.

Teraz, gdy drewno ma płaską powierzchnię, możesz zacząć budować swój faux kominek. Będziesz potrzebował kawałek elastycznego formowania, który ma dwa cale szerokości, i możesz zrobić to dłużej lub krócej w zależności od długości stóp płaszcza i wsporników półek. Po tym, skleić kawałki razem, i upewnij się, że zwis jest dwa i pół cala. Gdy klej wyschnie, możesz rozpocząć szlifowanie.

Stwórz fałszywy kominek z shiplap

Aby stworzyć fałszywy kominek z shiplap, będziesz potrzebował kawałka pustej ściany. Zaznacz środek ściany i ostateczną szerokość kominka. Kiedy już wiesz, gdzie zacząć, możesz przystąpić do instalacji shiplap. Możesz również użyć dodatkowej tarcicy, aby dodać więcej wysokości do ramy. Użyj 3-calowych śrub, aby przymocować ramę do ściany. Następnie będziesz musiał zastosować wykończenie shiplap do ścian.

Aby zrobić ramę, zacznij od zmierzenia szerokości i długości otworu. Zmierz przestrzeń pomiędzy otworem a podłogą. Przytnij dwa 2×4 na pożądaną wysokość. Przykręć je do górnej części płaszcza. Aby usunąć listwę, użyj ostrego noża kuchennego, aby przeciąć farbę w miejscu, gdzie kominek styka się ze ścianą. Ponadto, użyj cienkiego pry bar, aby usunąć molding.

Następnie, dodać shiplap do kominka, aby zakończyć wygląd. Ten materiał nie musi być biały; możesz użyć ciemniejszego odcienia, jeśli wolisz. Możesz również połączyć shiplap z innymi materiałami, takimi jak drewniana belka płaszcza, jasna płytka mozaikowa i krosno marmurowe. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju materiału użyć, możesz użyć dowolnego z materiałów w połączeniu.

How to Make an Imitation Fireplace

Imitacja kominków to świetny sposób na stworzenie punktu centralnego w każdym pomieszczeniu, a jeśli szukasz dobrego sposobu na stworzenie faux one, ten artykuł pomoże Ci to zrobić. Imitacje kominków mogą być wykonane z różnych materiałów, od cegieł po karton. Oto przewodnik jak je wykonać. Listed below are steps for a successful project.

Create a focal point with a faux fireplace

Adding a faux fireplace is a fun way to make your living room a conversational area. Faux kominek może służyć jako punkt centralny bez kłopotów z instalacją prawdziwego kominka. Oprócz bycia estetycznym, faux kominek także służy jako funkcjonalny kominek dla tych, którzy nie są w idei posiadania kominka. W rzeczywistości możesz udekorować mantelpiece pamiątkami rodzinnymi, aby dodać osobisty akcent do pokoju.

Wybierając faux fireplace, wielu właścicieli domów lubi umieścić go w pobliżu głównego wejścia. Tworzenie punktu centralnego jest kluczowe podczas sprzedaży domu. Bez jednego, pokój może czuć się zatłoczony, nieuporządkowany, lub po prostu brzydki. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać kominek, który nie tylko doda uroku Twojemu wnętrzu, ale także będzie służył jako centralny punkt.

Używanie odważnego koloru w projekcie pokoju to kolejny skuteczny sposób na stworzenie punktu centralnego. Śmiały kolor ściany przyciągnie uwagę do punktu centralnego, podczas gdy dając pokój bardziej dramatyczny wygląd. Używać śmiałych kolory na ścianach dodawać pop kolor meble przed kominkiem. Kiedy używane w ten sposób, faux kominek może rzeczywiście zrobić pokój wygląda większy niż jest.

Stwórz fałszywy kominek

Pierwszy, wyciąć trzy kawałki 1×4 desek na 27-calowe długości. Każdy kawałek powinien mieć swój dłuższy bok wyrównany poziomo. Następnie użyj kleju, aby przymocować dwa długie kawałki do siebie. Góra i boki kominka powinny być sklejone razem, a następnie kawałek o szerokości czterech cali powinien być przyklejony do dolnej części faux kominka. Upewnij się, że robisz otwory kieszeniowe w kawałkach, aby wspierać kominek.

Teraz umieść faux kominek w dowolnym miejscu w swoim salonie. Po tym, przymocuj go do ściany. Aby przymocować mantel, zainstaluj metalowy kątownik pod górną częścią mantelu. Spraw, aby wsporniki były ledwo widoczne. Gdy już to zrobisz, przykręć do ściany drugi metalowy kątownik. Po tym, możesz oprzeć faux kominek o ścianę i określić, gdzie umieścić drugi.

Innym sposobem na dodanie realizmu do twojego faux kominka jest umieszczenie obiektów dekoracyjnych nad lub pod nim. Możesz użyć farby lub płytek, aby faux kominek wyglądał bardziej realistycznie. Płaszcz uzupełni wystrój fałszywego kominka. Ama jest majsterkowiczką, która pisze na swoim blogu DIY, Ohoh deco. Lubi upcykling, projekty wystroju domu i wszystkie rzeczy kreatywne. Jeśli nie jesteś na to gotowy, zawsze możesz spróbować pomalować płomienie, aby były bardziej realistyczne.

Stwórz sztuczny kominek z kartonu

Możesz zbudować kominek z kartonu, aby umieścić go w pokoju. Wystarczy przyciąć pudełko, spienić je i przykleić do ściany. Możesz nawet zaangażować swoje dzieci w wykonanie tego kominka. Proces tworzenia faux kominka jest dość łatwy i będzie miał swoją rodzinę śmiejąc się przez wiele godzin. Oto kilka instrukcji. Po opanowaniu kroków, możesz rozpocząć budowę swojego faux kominka.

Jeśli chcesz użyć kominka z tektury jako dekoracji świątecznej, musisz upewnić się, że nie ma żywego płomienia. Zapobiegnie to zapaleniu się tektury i spowodowaniu eksplozji. Jeśli chciałbyś stworzyć kominek, który wygląda bardziej realnie, użyj kamieni z papier mache. Będą wyglądać jak prawdziwe kamienie i możesz je ozdobić szyszkami, gałązkami, świecami, girlandami i nie tylko.

Fałszywy kominek jest idealny do pokoju dziecięcego. Dodaje on uroczego blasku do pomieszczenia. Udekoruj go girlandą, światłami i bezpłomieniowymi świecami. Kartonowy kominek jest zarówno niedrogi, jak i bezpieczny, a w pokoju dziecka będzie wyglądał niesamowicie. Więc dlaczego nie dać dziecku prezentu w postaci zrobienia faux kominka? Będziesz zaskoczony wynikami!

Stwórz faux kominek z cegieł

Jest kilka prostych kroków, które możesz wykonać, aby stworzyć swój własny faux kominek. Po pierwsze, musisz przyciąć swoje cegły. Następnie musisz je pomalować. Użyj szarej farby lub białej farby bezpośrednio na cegłach. Następnie przymocuj swoje faux cegły do podkładu za pomocą gwoździ lub wąskich zszywek koronkowych. Na koniec użyj uszczelniacza, aby uszczelnić krawędzie. Ta metoda jest idealna dla małych przestrzeni lub dla pokoi, które są zbyt małe, aby mieć kominek.

Następnie będziesz potrzebował szarej farby i pędzla. Wyczyść cegłę za pomocą mieszaniny ciepłej wody i fosforanu trójsodowego. Po tym, wyciąć gąbkę, aby dopasować rozmiar swojej cegły. Gdy gąbka zostanie przycięta do odpowiedniego rozmiaru, możesz zacząć malować. Spróbuj koloru gąbki, stosując go do kawałka papieru lub tektury, aby sprawdzić, czy pasuje do koloru cegły.

Używanie farby kredowej do tworzenia zwietrzałego wyglądu to kolejna świetna opcja. Będzie tworzyć autentyczny wygląd i czuć, i jest o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Można nawet podwoić faux cegły i dodać fałszywy mantel, aby zakończyć wygląd. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś! Jeśli nie jesteś gotowy, aby zrobić swój własny kominek, istnieje wiele wspaniałych tutoriali online.

Stwórz kominek z drewna

Jeśli chcesz stworzyć realistycznie wyglądający kominek w swoim domu, możesz zrobić go z drewna. Po pierwsze, będziesz potrzebował kawałka sklejki. Wytnij prostokąt o takiej samej wielkości jak Twój kominek. Następnie użyj kleju, aby przymocować kawałki sklejki. Możesz też ją pomalować i dodać kafelki. Następnie dodaj mantel. W zależności od wielkości kominka, możesz również użyć ocalonego mebla.

Jeśli nie chcesz używać shiplapu lub desek, możesz kupić faux firebox door. Jeśli zdecydujesz się zainstalować drzwi, musisz upewnić się, że jest około dwóch cali luzu na dole okładziny kominka. Próg pomoże zapobiec uginaniu się obudowy. Następnie należy pomalować drzwi do kominka. Pomaluj je na dowolny kolor.

Faux kominek nie jest trudny do wykonania, a najlepsze jest to, że jest to zabawny projekt, który możesz wykonać z dziećmi. Po pierwsze, będziesz potrzebował starej komody, która jest mniej więcej tej samej wielkości co twój kominek. Jeśli uda Ci się ją znaleźć przy krawężniku, to nawet lepiej. Upewnij się, że nie jest ona w kolorze faux kominka – wystarczy jej skorupa! Przeszlifuj całą strukturę, aby wyglądała jak prawdziwy kominek.

Stwórz faux kominek z drewna brzozowego

Dla rustykalnego wyglądu, spróbuj zrobić faux kominek z drewna brzozowego. Jest on łatwy do wykonania i z pewnością stanie się tematem rozmów w każdym pomieszczeniu. Do tego projektu możesz wykorzystać kawałki klap lub desek. Pamiętaj tylko, aby dobrze przeszlifować kawałki, aby były gładkie i równe. Po wyschnięciu kleju, można zastosować lakier lub bejcę do kominka.

Pierwszym krokiem w tworzeniu kominka jest przygotowanie materiału. Po pierwsze, potnij kłody drewna brzozowego na plastry o grubości jednego cala. Następnie ułóż je na powierzchni sklejki. Po dwudziestu do trzydziestu minutach pieczenia, sklej je razem. Jeśli używasz świeżego drewna, upewnij się, że piec go przez co najmniej pół godziny przed użyciem. Następnie ustaw ekran nad otworem kominka. Możesz potrzebować zabezpieczyć go w miejscu, jeśli otwór jest podwyższony.

Teraz, gdy drewno ma płaską powierzchnię, możesz zacząć budować swój faux kominek. Będziesz potrzebował kawałek elastycznego formowania, który ma dwa cale szerokości, i możesz zrobić to dłużej lub krócej w zależności od długości stóp płaszcza i wsporników półek. Po tym, skleić kawałki razem, i upewnij się, że zwis jest dwa i pół cala. Gdy klej wyschnie, możesz rozpocząć szlifowanie.

Stwórz fałszywy kominek z shiplap

Aby stworzyć fałszywy kominek z shiplap, będziesz potrzebował kawałka pustej ściany. Zaznacz środek ściany i ostateczną szerokość kominka. Kiedy już wiesz, gdzie zacząć, możesz przystąpić do instalacji shiplap. Możesz również użyć dodatkowej tarcicy, aby dodać więcej wysokości do ramy. Użyj 3-calowych śrub, aby przymocować ramę do ściany. Następnie będziesz musiał zastosować wykończenie shiplap do ścian.

Aby zrobić ramę, zacznij od zmierzenia szerokości i długości otworu. Zmierz przestrzeń pomiędzy otworem a podłogą. Przytnij dwa 2×4 na pożądaną wysokość. Przykręć je do górnej części płaszcza. Aby usunąć listwę, użyj ostrego noża kuchennego, aby przeciąć farbę w miejscu, gdzie kominek styka się ze ścianą. Ponadto, użyj cienkiego pry bar, aby usunąć molding.

Następnie, dodać shiplap do kominka, aby zakończyć wygląd. Ten materiał nie musi być biały; możesz użyć ciemniejszego odcienia, jeśli wolisz. Możesz również połączyć shiplap z innymi materiałami, takimi jak drewniana belka płaszcza, jasna płytka mozaikowa i krosno marmurowe. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju materiału użyć, możesz użyć dowolnego z materiałów w połączeniu.

How to Make an Imitation Fireplace

Imitacja kominków to świetny sposób na stworzenie punktu centralnego w każdym pomieszczeniu, a jeśli szukasz dobrego sposobu na stworzenie faux one, ten artykuł pomoże Ci to zrobić. Imitacje kominków mogą być wykonane z różnych materiałów, od cegieł po karton. Oto przewodnik jak je wykonać. Listed below are steps for a successful project.

Create a focal point with a faux fireplace

Adding a faux fireplace is a fun way to make your living room a conversational area. Faux kominek może służyć jako punkt centralny bez kłopotów z instalacją prawdziwego kominka. Oprócz bycia estetycznym, faux kominek także służy jako funkcjonalny kominek dla tych, którzy nie są w idei posiadania kominka. W rzeczywistości możesz udekorować mantelpiece pamiątkami rodzinnymi, aby dodać osobisty akcent do pokoju.

Wybierając faux fireplace, wielu właścicieli domów lubi umieścić go w pobliżu głównego wejścia. Tworzenie punktu centralnego jest kluczowe podczas sprzedaży domu. Bez jednego, pokój może czuć się zatłoczony, nieuporządkowany, lub po prostu brzydki. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać kominek, który nie tylko doda uroku Twojemu wnętrzu, ale także będzie służył jako centralny punkt.

Używanie odważnego koloru w projekcie pokoju to kolejny skuteczny sposób na stworzenie punktu centralnego. Śmiały kolor ściany przyciągnie uwagę do punktu centralnego, podczas gdy dając pokój bardziej dramatyczny wygląd. Używać śmiałych kolory na ścianach dodawać pop kolor meble przed kominkiem. Kiedy używane w ten sposób, faux kominek może rzeczywiście zrobić pokój wygląda większy niż jest.

Stwórz fałszywy kominek

Pierwszy, wyciąć trzy kawałki 1×4 desek na 27-calowe długości. Każdy kawałek powinien mieć swój dłuższy bok wyrównany poziomo. Następnie użyj kleju, aby przymocować dwa długie kawałki do siebie. Góra i boki kominka powinny być sklejone razem, a następnie kawałek o szerokości czterech cali powinien być przyklejony do dolnej części faux kominka. Upewnij się, że robisz otwory kieszeniowe w kawałkach, aby wspierać kominek.

Teraz umieść faux kominek w dowolnym miejscu w swoim salonie. Po tym, przymocuj go do ściany. Aby przymocować mantel, zainstaluj metalowy kątownik pod górną częścią mantelu. Spraw, aby wsporniki były ledwo widoczne. Gdy już to zrobisz, przykręć do ściany drugi metalowy kątownik. Po tym, możesz oprzeć faux kominek o ścianę i określić, gdzie umieścić drugi.

Innym sposobem na dodanie realizmu do twojego faux kominka jest umieszczenie obiektów dekoracyjnych nad lub pod nim. Możesz użyć farby lub płytek, aby faux kominek wyglądał bardziej realistycznie. Płaszcz uzupełni wystrój fałszywego kominka. Ama jest majsterkowiczką, która pisze na swoim blogu DIY, Ohoh deco. Lubi upcykling, projekty wystroju domu i wszystkie rzeczy kreatywne. Jeśli nie jesteś na to gotowy, zawsze możesz spróbować pomalować płomienie, aby były bardziej realistyczne.

Stwórz sztuczny kominek z kartonu

Możesz zbudować kominek z kartonu, aby umieścić go w pokoju. Wystarczy przyciąć pudełko, spienić je i przykleić do ściany. Możesz nawet zaangażować swoje dzieci w wykonanie tego kominka. Proces tworzenia faux kominka jest dość łatwy i będzie miał swoją rodzinę śmiejąc się przez wiele godzin. Oto kilka instrukcji. Po opanowaniu kroków, możesz rozpocząć budowę swojego faux kominka.

Jeśli chcesz użyć kominka z tektury jako dekoracji świątecznej, musisz upewnić się, że nie ma żywego płomienia. Zapobiegnie to zapaleniu się tektury i spowodowaniu eksplozji. Jeśli chciałbyś stworzyć kominek, który wygląda bardziej realnie, użyj kamieni z papier mache. Będą wyglądać jak prawdziwe kamienie i możesz je ozdobić szyszkami, gałązkami, świecami, girlandami i nie tylko.

Fałszywy kominek jest idealny do pokoju dziecięcego. Dodaje on uroczego blasku do pomieszczenia. Udekoruj go girlandą, światłami i bezpłomieniowymi świecami. Kartonowy kominek jest zarówno niedrogi, jak i bezpieczny, a w pokoju dziecka będzie wyglądał niesamowicie. Więc dlaczego nie dać dziecku prezentu w postaci zrobienia faux kominka? Będziesz zaskoczony wynikami!

Stwórz faux kominek z cegieł

Jest kilka prostych kroków, które możesz wykonać, aby stworzyć swój własny faux kominek. Po pierwsze, musisz przyciąć swoje cegły. Następnie musisz je pomalować. Użyj szarej farby lub białej farby bezpośrednio na cegłach. Następnie przymocuj swoje faux cegły do podkładu za pomocą gwoździ lub wąskich zszywek koronkowych. Na koniec użyj uszczelniacza, aby uszczelnić krawędzie. Ta metoda jest idealna dla małych przestrzeni lub dla pokoi, które są zbyt małe, aby mieć kominek.

Następnie będziesz potrzebował szarej farby i pędzla. Wyczyść cegłę za pomocą mieszaniny ciepłej wody i fosforanu trójsodowego. Po tym, wyciąć gąbkę, aby dopasować rozmiar swojej cegły. Gdy gąbka zostanie przycięta do odpowiedniego rozmiaru, możesz zacząć malować. Spróbuj koloru gąbki, stosując go do kawałka papieru lub tektury, aby sprawdzić, czy pasuje do koloru cegły.

Używanie farby kredowej do tworzenia zwietrzałego wyglądu to kolejna świetna opcja. Będzie tworzyć autentyczny wygląd i czuć, i jest o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Można nawet podwoić faux cegły i dodać fałszywy mantel, aby zakończyć wygląd. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś! Jeśli nie jesteś gotowy, aby zrobić swój własny kominek, istnieje wiele wspaniałych tutoriali online.

Stwórz kominek z drewna

Jeśli chcesz stworzyć realistycznie wyglądający kominek w swoim domu, możesz zrobić go z drewna. Po pierwsze, będziesz potrzebował kawałka sklejki. Wytnij prostokąt o takiej samej wielkości jak Twój kominek. Następnie użyj kleju, aby przymocować kawałki sklejki. Możesz też ją pomalować i dodać kafelki. Następnie dodaj mantel. W zależności od wielkości kominka, możesz również użyć ocalonego mebla.

Jeśli nie chcesz używać shiplapu lub desek, możesz kupić faux firebox door. Jeśli zdecydujesz się zainstalować drzwi, musisz upewnić się, że jest około dwóch cali luzu na dole okładziny kominka. Próg pomoże zapobiec uginaniu się obudowy. Następnie należy pomalować drzwi do kominka. Pomaluj je na dowolny kolor.

Faux kominek nie jest trudny do wykonania, a najlepsze jest to, że jest to zabawny projekt, który możesz wykonać z dziećmi. Po pierwsze, będziesz potrzebował starej komody, która jest mniej więcej tej samej wielkości co twój kominek. Jeśli uda Ci się ją znaleźć przy krawężniku, to nawet lepiej. Upewnij się, że nie jest ona w kolorze faux kominka – wystarczy jej skorupa! Przeszlifuj całą strukturę, aby wyglądała jak prawdziwy kominek.

Stwórz faux kominek z drewna brzozowego

Dla rustykalnego wyglądu, spróbuj zrobić faux kominek z drewna brzozowego. Jest on łatwy do wykonania i z pewnością stanie się tematem rozmów w każdym pomieszczeniu. Do tego projektu możesz wykorzystać kawałki klap lub desek. Pamiętaj tylko, aby dobrze przeszlifować kawałki, aby były gładkie i równe. Po wyschnięciu kleju, można zastosować lakier lub bejcę do kominka.

Pierwszym krokiem w tworzeniu kominka jest przygotowanie materiału. Po pierwsze, potnij kłody drewna brzozowego na plastry o grubości jednego cala. Następnie ułóż je na powierzchni sklejki. Po dwudziestu do trzydziestu minutach pieczenia, sklej je razem. Jeśli używasz świeżego drewna, upewnij się, że piec go przez co najmniej pół godziny przed użyciem. Następnie ustaw ekran nad otworem kominka. Możesz potrzebować zabezpieczyć go w miejscu, jeśli otwór jest podwyższony.

Teraz, gdy drewno ma płaską powierzchnię, możesz zacząć budować swój faux kominek. Będziesz potrzebował kawałek elastycznego formowania, który ma dwa cale szerokości, i możesz zrobić to dłużej lub krócej w zależności od długości stóp płaszcza i wsporników półek. Po tym, skleić kawałki razem, i upewnij się, że zwis jest dwa i pół cala. Gdy klej wyschnie, możesz rozpocząć szlifowanie.

Stwórz fałszywy kominek z shiplap

Aby stworzyć fałszywy kominek z shiplap, będziesz potrzebował kawałka pustej ściany. Zaznacz środek ściany i ostateczną szerokość kominka. Kiedy już wiesz, gdzie zacząć, możesz przystąpić do instalacji shiplap. Możesz również użyć dodatkowej tarcicy, aby dodać więcej wysokości do ramy. Użyj 3-calowych śrub, aby przymocować ramę do ściany. Następnie będziesz musiał zastosować wykończenie shiplap do ścian.

Aby zrobić ramę, zacznij od zmierzenia szerokości i długości otworu. Zmierz przestrzeń pomiędzy otworem a podłogą. Przytnij dwa 2×4 na pożądaną wysokość. Przykręć je do górnej części płaszcza. Aby usunąć listwę, użyj ostrego noża kuchennego, aby przeciąć farbę w miejscu, gdzie kominek styka się ze ścianą. Ponadto, użyj cienkiego pry bar, aby usunąć molding.

Następnie, dodać shiplap do kominka, aby zakończyć wygląd. Ten materiał nie musi być biały; możesz użyć ciemniejszego odcienia, jeśli wolisz. Możesz również połączyć shiplap z innymi materiałami, takimi jak drewniana belka płaszcza, jasna płytka mozaikowa i krosno marmurowe. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju materiału użyć, możesz użyć dowolnego z materiałów w połączeniu.

How to Make an Imitation Fireplace

Imitacja kominków to świetny sposób na stworzenie punktu centralnego w każdym pomieszczeniu, a jeśli szukasz dobrego sposobu na stworzenie faux one, ten artykuł pomoże Ci to zrobić. Imitacje kominków mogą być wykonane z różnych materiałów, od cegieł po karton. Oto przewodnik jak je wykonać. Listed below are steps for a successful project.

Create a focal point with a faux fireplace

Adding a faux fireplace is a fun way to make your living room a conversational area. Faux kominek może służyć jako punkt centralny bez kłopotów z instalacją prawdziwego kominka. Oprócz bycia estetycznym, faux kominek także służy jako funkcjonalny kominek dla tych, którzy nie są w idei posiadania kominka. W rzeczywistości możesz udekorować mantelpiece pamiątkami rodzinnymi, aby dodać osobisty akcent do pokoju.

Wybierając faux fireplace, wielu właścicieli domów lubi umieścić go w pobliżu głównego wejścia. Tworzenie punktu centralnego jest kluczowe podczas sprzedaży domu. Bez jednego, pokój może czuć się zatłoczony, nieuporządkowany, lub po prostu brzydki. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać kominek, który nie tylko doda uroku Twojemu wnętrzu, ale także będzie służył jako centralny punkt.

Używanie odważnego koloru w projekcie pokoju to kolejny skuteczny sposób na stworzenie punktu centralnego. Śmiały kolor ściany przyciągnie uwagę do punktu centralnego, podczas gdy dając pokój bardziej dramatyczny wygląd. Używać śmiałych kolory na ścianach dodawać pop kolor meble przed kominkiem. Kiedy używane w ten sposób, faux kominek może rzeczywiście zrobić pokój wygląda większy niż jest.

Stwórz fałszywy kominek

Pierwszy, wyciąć trzy kawałki 1×4 desek na 27-calowe długości. Każdy kawałek powinien mieć swój dłuższy bok wyrównany poziomo. Następnie użyj kleju, aby przymocować dwa długie kawałki do siebie. Góra i boki kominka powinny być sklejone razem, a następnie kawałek o szerokości czterech cali powinien być przyklejony do dolnej części faux kominka. Upewnij się, że robisz otwory kieszeniowe w kawałkach, aby wspierać kominek.

Teraz umieść faux kominek w dowolnym miejscu w swoim salonie. Po tym, przymocuj go do ściany. Aby przymocować mantel, zainstaluj metalowy kątownik pod górną częścią mantelu. Spraw, aby wsporniki były ledwo widoczne. Gdy już to zrobisz, przykręć do ściany drugi metalowy kątownik. Po tym, możesz oprzeć faux kominek o ścianę i określić, gdzie umieścić drugi.

Innym sposobem na dodanie realizmu do twojego faux kominka jest umieszczenie obiektów dekoracyjnych nad lub pod nim. Możesz użyć farby lub płytek, aby faux kominek wyglądał bardziej realistycznie. Płaszcz uzupełni wystrój fałszywego kominka. Ama jest majsterkowiczką, która pisze na swoim blogu DIY, Ohoh deco. Lubi upcykling, projekty wystroju domu i wszystkie rzeczy kreatywne. Jeśli nie jesteś na to gotowy, zawsze możesz spróbować pomalować płomienie, aby były bardziej realistyczne.

Stwórz sztuczny kominek z kartonu

Możesz zbudować kominek z kartonu, aby umieścić go w pokoju. Wystarczy przyciąć pudełko, spienić je i przykleić do ściany. Możesz nawet zaangażować swoje dzieci w wykonanie tego kominka. Proces tworzenia faux kominka jest dość łatwy i będzie miał swoją rodzinę śmiejąc się przez wiele godzin. Oto kilka instrukcji. Po opanowaniu kroków, możesz rozpocząć budowę swojego faux kominka.

Jeśli chcesz użyć kominka z tektury jako dekoracji świątecznej, musisz upewnić się, że nie ma żywego płomienia. Zapobiegnie to zapaleniu się tektury i spowodowaniu eksplozji. Jeśli chciałbyś stworzyć kominek, który wygląda bardziej realnie, użyj kamieni z papier mache. Będą wyglądać jak prawdziwe kamienie i możesz je ozdobić szyszkami, gałązkami, świecami, girlandami i nie tylko.

Fałszywy kominek jest idealny do pokoju dziecięcego. Dodaje on uroczego blasku do pomieszczenia. Udekoruj go girlandą, światłami i bezpłomieniowymi świecami. Kartonowy kominek jest zarówno niedrogi, jak i bezpieczny, a w pokoju dziecka będzie wyglądał niesamowicie. Więc dlaczego nie dać dziecku prezentu w postaci zrobienia faux kominka? Będziesz zaskoczony wynikami!

Stwórz faux kominek z cegieł

Jest kilka prostych kroków, które możesz wykonać, aby stworzyć swój własny faux kominek. Po pierwsze, musisz przyciąć swoje cegły. Następnie musisz je pomalować. Użyj szarej farby lub białej farby bezpośrednio na cegłach. Następnie przymocuj swoje faux cegły do podkładu za pomocą gwoździ lub wąskich zszywek koronkowych. Na koniec użyj uszczelniacza, aby uszczelnić krawędzie. Ta metoda jest idealna dla małych przestrzeni lub dla pokoi, które są zbyt małe, aby mieć kominek.

Następnie będziesz potrzebował szarej farby i pędzla. Wyczyść cegłę za pomocą mieszaniny ciepłej wody i fosforanu trójsodowego. Po tym, wyciąć gąbkę, aby dopasować rozmiar swojej cegły. Gdy gąbka zostanie przycięta do odpowiedniego rozmiaru, możesz zacząć malować. Spróbuj koloru gąbki, stosując go do kawałka papieru lub tektury, aby sprawdzić, czy pasuje do koloru cegły.

Używanie farby kredowej do tworzenia zwietrzałego wyglądu to kolejna świetna opcja. Będzie tworzyć autentyczny wygląd i czuć, i jest o wiele łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Można nawet podwoić faux cegły i dodać fałszywy mantel, aby zakończyć wygląd. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś! Jeśli nie jesteś gotowy, aby zrobić swój własny kominek, istnieje wiele wspaniałych tutoriali online.

Stwórz kominek z drewna

Jeśli chcesz stworzyć realistycznie wyglądający kominek w swoim domu, możesz zrobić go z drewna. Po pierwsze, będziesz potrzebował kawałka sklejki. Wytnij prostokąt o takiej samej wielkości jak Twój kominek. Następnie użyj kleju, aby przymocować kawałki sklejki. Możesz też ją pomalować i dodać kafelki. Następnie dodaj mantel. W zależności od wielkości kominka, możesz również użyć ocalonego mebla.

Jeśli nie chcesz używać shiplapu lub desek, możesz kupić faux firebox door. Jeśli zdecydujesz się zainstalować drzwi, musisz upewnić się, że jest około dwóch cali luzu na dole okładziny kominka. Próg pomoże zapobiec uginaniu się obudowy. Następnie należy pomalować drzwi do kominka. Pomaluj je na dowolny kolor.

Faux kominek nie jest trudny do wykonania, a najlepsze jest to, że jest to zabawny projekt, który możesz wykonać z dziećmi. Po pierwsze, będziesz potrzebował starej komody, która jest mniej więcej tej samej wielkości co twój kominek. Jeśli uda Ci się ją znaleźć przy krawężniku, to nawet lepiej. Upewnij się, że nie jest ona w kolorze faux kominka – wystarczy jej skorupa! Przeszlifuj całą strukturę, aby wyglądała jak prawdziwy kominek.

Stwórz faux kominek z drewna brzozowego

Dla rustykalnego wyglądu, spróbuj zrobić faux kominek z drewna brzozowego. Jest on łatwy do wykonania i z pewnością stanie się tematem rozmów w każdym pomieszczeniu. Do tego projektu możesz wykorzystać kawałki klap lub desek. Pamiętaj tylko, aby dobrze przeszlifować kawałki, aby były gładkie i równe. Po wyschnięciu kleju, można zastosować lakier lub bejcę do kominka.

Pierwszym krokiem w tworzeniu kominka jest przygotowanie materiału. Po pierwsze, potnij kłody drewna brzozowego na plastry o grubości jednego cala. Następnie ułóż je na powierzchni sklejki. Po dwudziestu do trzydziestu minutach pieczenia, sklej je razem. Jeśli używasz świeżego drewna, upewnij się, że piec go przez co najmniej pół godziny przed użyciem. Następnie ustaw ekran nad otworem kominka. Możesz potrzebować zabezpieczyć go w miejscu, jeśli otwór jest podwyższony.

Teraz, gdy drewno ma płaską powierzchnię, możesz zacząć budować swój faux kominek. Będziesz potrzebował kawałek elastycznego formowania, który ma dwa cale szerokości, i możesz zrobić to dłużej lub krócej w zależności od długości stóp płaszcza i wsporników półek. Po tym, skleić kawałki razem, i upewnij się, że zwis jest dwa i pół cala. Gdy klej wyschnie, możesz rozpocząć szlifowanie.

Stwórz fałszywy kominek z shiplap

Aby stworzyć fałszywy kominek z shiplap, będziesz potrzebował kawałka pustej ściany. Zaznacz środek ściany i ostateczną szerokość kominka. Kiedy już wiesz, gdzie zacząć, możesz przystąpić do instalacji shiplap. Możesz również użyć dodatkowej tarcicy, aby dodać więcej wysokości do ramy. Użyj 3-calowych śrub, aby przymocować ramę do ściany. Następnie będziesz musiał zastosować wykończenie shiplap do ścian.

Aby zrobić ramę, zacznij od zmierzenia szerokości i długości otworu. Zmierz przestrzeń pomiędzy otworem a podłogą. Przytnij dwa 2×4 na pożądaną wysokość. Przykręć je do górnej części płaszcza. Aby usunąć listwę, użyj ostrego noża kuchennego, aby przeciąć farbę w miejscu, gdzie kominek styka się ze ścianą. Ponadto, użyj cienkiego pry bar, aby usunąć molding.

Następnie, dodać shiplap do kominka, aby zakończyć wygląd. Ten materiał nie musi być biały; możesz użyć ciemniejszego odcienia, jeśli wolisz. Możesz również połączyć shiplap z innymi materiałami, takimi jak drewniana belka płaszcza, jasna płytka mozaikowa i krosno marmurowe. Jeśli nie jesteś pewien, jakiego rodzaju materiału użyć, możesz użyć dowolnego z nich w połączeniu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top